Yazgülü Pansiyon

Gökçeada’nın Yeni Bademli köyünün girişinde ki orta büyüklükte bulunan konumuna yapılan tesis, Yazgülü Pansiyon adını anmıştır. Deniz manzaralı semadirek ada manzarası ile tatilcilere ekstra bir huzur yaşatan konumu sayesinde Gökçeada pansiyonları arasında en çok tercih edilen tesislerden biridir.  Tesis bahçesinde ki çiçek ve ağaç uyumuyla da huzuru sizlere kadar getiren Yazgülü Pansiyon,  aileniz ile birlikte sakin bir tatil geçirmek için ideal yerlerden bir tanesidir.

Yazgülü Pansiyon içerisinde çalışanları ile de birçok insana huzur vermektedir. Pansiyon’da kalmaya başladığınız günden itibaren 7/24 sizinle ilgilenen personelleri ile her türlü ihtiyacınız görülmektedir.

Pansiyon Bahçesi

Yazgülü Pansiyon Özellikleri

Yazgülü pansiyonun ön tarafından araçlarınızı en iyi konumda bırakabileceğiniz tesise ait otopark bulunmaktadır. Yaz gününün sıcağında serin bir şekilde ağacın altında oturup istediğiniz kadar tesise ait olan hamakları kullanabilirsiniz. Her odasında ev rahatlığı yaşayabileceğiniz ev rahatlığı sayesinde huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir