Sirius Pansiyon

Her hafta sonunda nereye gidelim biz bugün diye soru soran eşinize ve ya arkadaşlarınıza veya sevgilinize çocuğunuza  “alışverişe” cevabını vermekten sıkılmadınız mı? Her daim gördüğünüz yerlere tekrar gitmekten ve kurulan bu sistemin bir parçası olmaktan gerçekten hoşlanıyor musunuz? Neden evde boş boş oturup yada işte canınızı gereksiz şeyler için sıkıp hayatınızı yaşanmaz bir çıkmaz içine sokuyorsunuz. Rahatlamanın huzur bulmanın ve sevdiklerinize farklı bir şeyler yaşatmanın ve gereksiz ayrıntılardan uzak kalmanın adresi olan Sirius pansiyona yolunuzu düşürmek için emek verin. Emek harcayın ki dünya sizin için daha yaşanılır bir ruha bürünsün. Bu mekân sizin için inşa edilmiş ve Gökçeada pansiyonlarının arasında gözde diyebileceğimiz bambaşka bir âlem. Alışverişlerinden başka hiçbir tatil görmemiş insanlarımızın şaşıracağı bir huzur potansiyeline sahip olan bu konaklama yerleri sizlerin uğrak yeri haline gelecektir. Bir gelenin kolay kolay bırakamayacağı bir adrestir.

Sirüs Pansiyon Girişi

*Sirius Pansiyon, mevki olarak Yukarı Kaleköy’de yer almaktadır. 2011 yılından beri hizmet veren bu yer Deniz kokusuyla, görkemli dağlarıyla ve bazen çorak bazen bereketi çok ovalarıyla geniş açıdan yakalayabildiğiniz manzaralarıyla harmanlanmış olan ve kesinlikle tercihinizi bu otantik taş yapılı ve şirin konaklama tesisinden yana kullanacaksınız.

*24 Saat Sıcak Su, buzdolabı, İnternet ağı, Çamaşır makinası, Ortak kullanabileceğiniz mutfak, Televizyon, Barbekü ve kamelya bulunmaktadır

*Mekan ile ayrılmayan sevgililer gibi ahenkli bir duruş yakalamış olan göz alıcı bahçedeki kamelyada oturma fırsatını bulabilirsiniz. Aklınıza estiği gibi burada ister dinlenin, koşun ne yapmak isterseniz, zıplamak atlamak ruhu özgür bırakmak burada serbest. Siz yeter ki üstünüzden ölü toprağını atın ve bir kenara bırakın burası size doğayla birlikte canlanma şansını yaratacak olan bir diyar. Sizin içinizdeki huzurlu ve mutlu olma isteğinin önüne hiçbir şey geçmemeli.

*Bu tesiste her yerde öyle kolay kolay bulamayacağınız kahvaltı servisi bulunmaktadır.  Rüzgârlı ve serin havalarda kahvaltınız yukarı salonda hizmet edilmektedir.

* Araba park yeri sadece bulunduğunuz alandan 20 metre. Uzaklıkta olması sizler için büyük bir avantaj.

DİKKAT!  Rezervasyon yaptırırken 2 gecelik konaklama ücreti kapora olarak hesaba yatırılmaktadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir