Rina Pansiyon

Kuyruğu yaralayıcı, dikenleri ise tehlikeli olan rina balığından bahsetmiyoruz Gökçeada pansiyonlarından olan rina pansiyonun İsmi sizi ürkütmesin! Dikenleri ve pulları olmayan ve kumun altına gömülebilen bir balık size ne kadar zarar verebilir ki diye düşünmeyin! Size isminden tüyolar veren RİNA pansiyon burada bulunan balık çeşitliliği ne kadar fazlaysa bizde de o kadar hizmet çeşitlerimiz var demek istiyor aslında. İşimizi onlar kadar temiz, sessiz ve sakin bir şekilde yürütürüz mesajlarını içeriyor. İşin esprisi bir yana rina sizleri bünyesinde ağırlamaktan gerçekten mutluluk duyacaktır. Gökçeada merkezde olan bu pansiyon şirin tatlı bir görüntüye sahiptir odalarındaki ferahlık ve döşemeler sizin evinizi aratmayacaktır. Aydıncık yolu üzerinde bulunan güzergâhta birçok yerleşim alanı ve alışveriş merkezi olduğu için sizlerin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekândır. Plajlara, Rum köylerine, kiliselere camilere çamaşırhanelere rahatlıkla gidebilir ve ulaşım için kilit noktada bulunan pansiyonumuzun bu farklılıklarından yararlanabilirsiniz. Gelelim bizi bu pansiyonda nasıl bir manzara bekliyor sorusuna.

Genel olarak özelliklerini saydığımızda belli bir tablo canlanacaktır zaten gözünüzde hem fotoğraflardan bakarak ta anlayabilirsiniz.

*1 adet mutfağınız bulunmaktadır. Burada istediğiniz yemekleri pişirip gönül rahatlığıyla balkonunuzda bu yemekleri yiyebilirsiniz.

*Sizler için ve çocuklarınız için ayrı odalar mevcuttur. Ailece gelip kalabileceğiniz ev ortamını aratmayan bir yerdir.

*Odalarınızda tuvalet lavabo, 24 saat sıcak su, Uydu yayınlı TV,  saç kurutma makinesi, fırın, Kablosuz internet, buharlı soğutma sistemi ve kahvelerinizi içebileceğiniz el işlerinizi yürütebileceğiniz rahatça ne yapmak isterseniz, onu yapacağınız iki adet balkon bulunmaktadır. Kısacası kendi evinizde rahatlıkla ulaşabileceğiniz her şey ve tüm özelliklerle donatılmış güzel kendince şirin bir evdir. Kış mevsimi geldiğinde öğrenciye ve annelerinden kopup gelmiş askerlere kiraya verilebilen bir alandır.

*Kendi evinizde değilsiniz ya şimdi. Canınız neler çeker neler… Annem olsa şunları yapardı veya evde olsam şu pastadan yapar, şu çörekten tadardım dediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir diyarda olduğunuzu unutmayın ev kendi eviniz. İster kek yapıp balkonda oturun yiyin için, ister yaş günü olan arkadaşınıza özel pasta hazırlayarak doğum gününü kutlayın seçim sizin eğlence sizin hayat ve bolca eğlenceli günler sizin.

Dileriz Gökçeada’da unutulmaz bir anı olarak kalplerinizde yer ederiz. Biz her daim buradayız ya sizler…

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir