Morgül Pansiyon

Gökçeada’nın ilçelerinden biri olan Yeni Bademli’deki ilk pansiyonlardan olan Morgül Pansiyon ilk açıldığı günden beri kalitesi ve müşteri ilişkileri ile Gökçeada Pansiyonları arasında en iyi hizmeti veren yerlerdendir. Karadenizli bir işletme sahibine ait olan Morgül Pansiyon, güler yüzlü hizmeti ile birçok şeyi hak etmektedir.

Gökçeada tatili için en iyi konumda bulunan Morgül Pansiyon, hem ulaşım hem gezme hem de eğlence merkezlerine çok yakındır. Kaleköy limanı üzerinden gerçekleştirilen ulaşımlarda Morgül pansiyonu yetkilileri sizi karşılayacaktır.

Morgül Pansiyon Özellikleri

Gökçeada pansiyon olarak bilinen Morgül pansiyonu tesisinde toplamda 9 aile odası ve 3 adet de 1+1 apart bulunmaktadır. Her odanın içerisinde misafirlerin ihtiyacı olan her türlü eşya bulunmaktadır. Her apartın önünde salıncaklı, balkonlu ve müstakil bir şekilde oturma alanları bulunmaktadır. Sınırsız internet hizmeti ile tüm tesis içerisinde gündemden geri kalmayacaksınız. Çamaşır makinası ve mutfak tüm odalar için ortak kullanıldığından ayrı bir alan içerisinde bulunduğunu unutmayınız.

İlkbahar itibariyle başlayan rezarvasyonlar ile ilgili olarak gerekli bilgilendirmeyi pansiyonun iletişim numarasından alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir