Lebiderya Pansiyon

Şehirde o kadar çok sıkıldınız ki her şeyin üst üste geldiğini hissediyorsunuz. Bunaldınız kendi başınıza ya da en sevdiğinizle bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak istiyorsunuz.  Şöyle deniz manzaralı bir otelde kafayı dinlemek istediğiniz huzurun beşiğini arıyorsunuz ve orada bütün duygularınızı dibine kadar yaşamak istiyorsunuz. Kâh ada şarabı yudumlamak istiyorsunuz, kah sokaklarında koşmak, kah denizine dalıp saatlerce suyun içinde keyif yapmak, kah şenliklerin ortasına dalıp farklı kültürleri tanımak, kah tarihin kokusunu, denizin kokusunu, toprak kokusunu iliklerinize kadar hissetmek istiyorsunuz ve tüm bu duyguları yaşatacak hem modernliğin hem geleneklerin ve orijinalliğin buram buram koktuğu bir mekan istiyorsunuz değil mi? Öyleyse sizlere Gökçeada pansiyonlarından Lebiderya Pansiyon kapılarını sonuna kadar açık tutacaktır. Bakın bu pansiyonda sizler için hazırlanmış neler var.

            *Kapısındaki yazıdan bellidir zaten “çılgın bir mekân”. Ruhunuz gençleşecek orada. Uğurlu’da bulabileceğiniz bu Pansiyon, 1+1 ve 2+1 şeklinde planlanmış ve muhteşem bir estetik ahenk uyandıran mimarisi ile geniş açılı manzaraları yakalayabileceğiniz görkemli ve ada çiçekleriyle donatılmış terasıyla sizlere eşlik ediyor.  Mangal yapmak burada ayrı bir keyif etin tadı bile değişecek sizler buradayken.  

            * Öyle bir havaya bürünüyorsunuz ki burada gönlünüzde Rum müziğinden tutun da Karadeniz türkülerine,  pop müziğine bütün teller çalmaya başlıveriyor. Ve deniz manzarası ayrı bir ilham veriyor size. Laz Koyu ve uğurlu limanına çok yakın olan ve temiz berraklığını koruyan plajlara çok yakın olan pansiyondan yürüyerek bu alanlara ulaşabilirsiniz.

*Burada kendileri tarafından üretilmiş olan organik zeytinyağı, köy yumurtası, zeytin, zeytinyağı özlü sabunlar ve ebru sanatıyla yapılmış tabloları satın alabileceğiniz yerdir. İlginç objelere takılıp kalacaksınız.

*Böyle bir pansiyonda konaklamak istiyorsanız Meryem ana şenliklerinin olduğu dönemlerde bayramlarda ve yaz sezonunda rezervasyon yaptırmalısınız. Çünkü uğurlu limanına diğer civarlara ve Laz Koyu’na uzaklık mesafesi olarak birçok kişinin tercih ettiği uğrak alanlardandır. Buralarda kolay kolay rastlayamayacağınız bir uygulama olan kredi kartı ile ödeme imkânı sağlamaktadır.

            *Lebiderya Pansiyon tüm imkânlarını sizlere sunmaktan geri kalmadığı Gökçeada’da sunabileceği her çeşit sınırsız hizmeti vermek için çabalayan personelleriyle birlikte, sizlere harika hizmet sunmanın amacındadır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir