Laila Pansiyon

Gökçeada konaklama alanlarına baktığınızda göze çarpan ilk yer olan bahçesi göz alıcı ve sizde estetik bir zevk uyandırıyorsa hazır olun burasının iç mimarisi taşlı, tarihsel duyguları kıpırdaştıracak tarzda döşenmiş ya da ahşap kullanılarak doğanın tarzına ayak uydurmuşlardır. İşte  size bu özelliklere sahip bir otel hizmeti daha. Hele bahçesinden bir adım atıverin yukarı Kaleköy’de kurulmuş olan ve Rum köylerini asaletini ve hissiyatını içinde barındıran bu bahçede “tamam” diyorsunuz dünyada aradığım cenneti buldum. Gerçekten doğru söylüyorsunuz diyoruz bizde. Bahçesi muhteşem ve öyle güzel tepe manzaraları var ki anlatılarak anlamanız mümkün değil maalesef ne olursa olsun gidip konaklamanız gereken bir alan. İki katlı öyle kibar bir duruşu var ki bu otelin buradan ayrılıp zaten Gökçeada’da gezmek istemeyeceksiniz çünkü adanın kalbi burada atacak anlatırken bile yerimde duramadığım ve heyecanlandığım bir yer için geldiğinizde yaşayacağınız hatıralarınızı hiç hayal edebiliyor musunuz? Bahçesi dışında Laila Pansiyon’da şöyle hizmetler mevcuttur.

Laila Pansiyon Girişi

Şirin bir taş evi olan Laila Pansiyon balkonundan sizler manzaraları seyredebilir o eşsiz ve tertemiz havayı içinize çekebilirsiniz. İliklerinize kadar hissettiğini bu temiz havanın yanında estetik zevkle döşenmiş bahçesinde dinlenirken izlediğiniz manzara Rum köylerinden başka şey olmayacaktır.  Yıldızkoy ve Kaleköy sahiline 5-6dk yürüme mesafesindeki pansiyonun hemen arkasındaki antik kale Rum köyleri denizi siz Rum köylerini izlemekte olacağınız sırada güneşin batışına şahit olmakta farklı bir ilgi uyandıracaktır sizde.

*Köydeki ayin düzenlenen kiliselere çok yakın olan ve hizmete açık restoranlara Gökçeada Sabun Atölyesi’ne çok yakın bir mesafede olan pansiyonda keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

*Pansiyonun odaları 2-3-4 kişilik olup apart otel bölümünde en fazla altı kişi kalabilmektedir.

*Pansiyonda alkollü içki kullanılmaması rica edilmektedir.

*odalarında çamaşır makinası, buzdolabı, internet, mutfak banyo tuvalet vs gibi ihtiyacınız olan her şey bulunmakla beraber pansiyonun sağlığa uygun bir ortam olması konusunda oldukça titiz davranılmaktadır.

Laila Pansiyon Bahçesi

Umarız bizimle geçirdiğiniz vakitlerde sıkılma fırsatı bile bulamayacağınız sohbetimizde biraz bilgi, biraz şamata katarak sizleri aydınlatmış olma ümidinizi içimizde barındırıyoruz. Adadan alacağınız sabunlarla elleriniz ve hayatınız köpük-köpük umut dolsun.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir