Hasan Keyf Pansiyon

Gökçeada’nın turizm bölgesinde ki sayılı pansiyonlarından biri olan Hasankeyf Apart Pansiyon ziyaretçilerine açıldığı günden beri en iyi hizmeti sağlamaktadır. Gökçeada Merkez de bulunan pansiyonu ile ilkbahar ve yaz aylarında aileniz ile birlikte en iyi şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Gökçeada pansiyonları genellikle yaz ayları için tam sistemli bir şekilde hizmete hazırlandıklarından Hasan Keyf pansiyonu da bu sistem içerisinde önemli bir yere sahiptir. Uzun zamandır yapmış olduğu hizmeti ile birlikte de ziyaret edilen vatandaşlardan iyi yorumlar alan Hasan Keyf pansiyon sizin ve çevrenizdeki dostlarınız için Gökçeada’ya geldiğinizde konaklayabileceği seçeneklerden bir tanesidir.

Hasan Keyf Pansiyon

Pansiyon Özellikleri

Gökçeada’nın yaz turiziminde önemli bir yere sahip olan Hasankeyf Pansiyon misafir kabul etmeye başladığı günden itibaren sizlerin ve dostlarınızın huzuru için çalışacağına emin olabilirsiniz. Rezarvasyon sistemi ile çalışılan pansiyonda toplamda 12 adet apart bulunmaktadır. Toplamda 40 yatak kapasiteli olan tesis temiz ve güvenilirdir. Gökçeada pansiyon seçeneklerinde en iyi hizmeti verebilmek için görevlileri ile birlikte sistemli bir şekilde çalışan pansiyon çalışanları sizlerin iyi bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır.

Hasan Keyf Pansiyon Odaları

Apartların içerisinde bulunan 1+1 daireler sizlerin kullanımına hazırdır. Sıcak suyundan internetine kadar her şey düşünülen apartın merkeze uzaklığı yaklaşık olarak 200 metredir. 3,4 ve 5 kişilik aileler için oldukça ideal olan Hasankeyf Pansiyon yaz aylarında siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir