Gökçeada Azra Apart

        Yukarıda söylenen sözler hiç de boşuna değildir. “Cittaslow” bile ilan edilen Gökçeada gerçekten söylendiği gibidir. Burada bakir kalmış ve keşfedilmeyi bekleyen o kadar çok duygu, mekân, toprak, tarih ve kültür var ki ancak doğru duydunuz demekten kendimizi alamıyoruz. Burada kimsenin bilmediği küçük şeylerle mutlu olmanın tadına varabileceksiniz. Böyle bir adaya gezmeye gelirken, sıradan tatil yapacağınızı düşünmeden gelmelisiniz ki göreceğiniz manzaraların tadını rahat çıkarabilin. Her şeyi görüp idrak edebilenlerden olun. Önyargılarınızı her türlü öfkenizi bir kenara bırakıp burada oluşturulan kültür ruhunu sizde hissedeceksiniz.

*Gökçeada’nın tam  merkezinde yapılmış olup orada hizmet veren  Azra Apart, kış mevsiminde  öğrenciler için  konaklama alanı olmakta, yaz sezonunda ise turizm amaçlı kullanmak üzere iki vardiyalı hizmet vermektedir. 12 yıl boyunca açık olan ve her mevsimde sizlere hizmet sağlayabilen bir Gökçeada pansiyonu olmaktan gurur duymaktadır.  

*1+1 ve stüdyo dairelerden oluşan apartta 13 tane oda bulunmaktadır.  Avantajı güzel manzaralara sahip olmak olmasa da hemen canınız istediğinde istediğiniz alana ulaşabilme sorununuz yoktur. Merkezdeki otobüslerden yararlanabileceksiniz.

*Bütün odaları ve salonları klimalı olan odalarda 7 gün 24 saat sıcak su bulabilirsiniz., wi-fi internet ağı sistemi ve tahmin edebileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız çamaşır makinesinde bulaşık buzdolabına kadar her şeye rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Çok büyük mutfağı bulunan apartta sizlerin rahatlığınız düşünülerek dekore edilmiştir.

*Adanın meydanına yürümek isterseniz mesafe 4-5 dakika sürmektedir.

*2013 yılından beri bu sektörün içinde yer alan Azra Apart kış aylarında öğrencilerimize bir kale duvarı olmaktadır. Nasıl mı? Sessiz ve sakin bir ortamda olan apart pansiyon olarak hizmet veren tesis, rahatça ders çalışabilmek için oldukça şanslı bir konumda bulunmaktadır. Kuzu Limanı’na da oldukça yakın olan alanda tüm istediklerinizi ihtiyaçlarınızı taleplerinizi sağlama imkânı buluyorsunuz.

* Kocaman ve gerçekten ferah bir odalara sahip olan apart merkezde modern bir yer isteyenler için vazgeçilmez standartlara sahiptir. Buralarda konaklamak sizin tercihinize kalmıştır. Tercihinizi bu pansiyondan dolayı kullandıysanız yüksek sezon adı verilen zamanlarda mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalısınız ki mağdur olmamalısınız. Gökçeada pansiyon hizmeti vermek bizim işimizdir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir