Beyaz Ev Pansiyonu

Gökçeada’yı tanımlayan her şey konaklayacağınız beyaz ev de mevcut. Yeşil bir bahçesiyle tatlı, huzurlu bir yer. Eğer Gökçeada’yı ziyarete gelmeyi düşünen insanların rahat konforlu ve kendine özel bir evleri olsun istiyorlarsa hemen yerinizi ayırtın. Dinlenebileceğiniz çok zarif bir ev, huzur diğer adı. Gökçeada konaklama hizmetini veren bu ev sizin kaç kişi olduğunuzla ilgilenmiyor sadece evi kiralıyor ama kapasitesi 7 kişiliktir. Sakinliğin adresi: Gökçeada’da “Beyaz Ev Pansiyonu…”

Beyazev Pansiyonu Bahçesi

Dış cephesi taşlarla örülmüş İki katlı enfes yemyeşil ve oturabileceğiniz yerlerin ayarlanmış olduğu eşsiz bir bahçe. Mangal keyfi yapmak isterseniz mangal,  kitap okumak isterseniz kitap okuyun, ne yapacağınız size kalmış ister çılgın bir parti verin ister sadece dinlenin ev sizindir. Ruhunuzun kanatlanıp uçacağı bir mekân ötesinde söz söylemeye gerek bile kalmayacak. Gökçeada Merkez’de sizleri bekleyen Beyaz Ev pansiyonu 2012 tarihinden bu yana hizmet ermekte ve evin içinde şu özellikler mevcut;

*Kışları sıcak yazları serin olan bir özelliğe sahip çünkü taş yapı olması evin temel özelliği.

* 7-8 kişi için ideal olan bir yerdir. Tarihin izlerini de hissedeceğiniz pansiyonda konforlu bir tatilin anlamını yeniden bulacaksınız.

*Hem müstakil olması hem iki katlı olması sizin için bambaşka bir avantajı var. Sadece size özel, nasıl yaşamak istediğiniz size bağlı.

*Buradan Gökçeada’nın tüm noktalarına rahatlıkla ulaşabilir, Çınarlıda alışveriş yapmanın, yemek yemenin doğal olmanın keyfinde, meditasyon yapmış gibi, oto hipnoz yapacak bir mekan, hem de çok uygun bir fiyata.

            *Merkezde bulunan Gökçeada pansiyonunda ulaşabileceğiniz diğer imkanlar; Tarihi Cumbalı  Taş Evin sahibi olacaksınız, 7/24 sıcak suyunuz, uydu kanalları tam olan bir televizyonunuz, çektiğiniz fotoğrafları bloğunuzda hemen paylaşabilin diye kablosuz internet, olurda evde yemem yemek istersiniz diye buzdolabı ve mutfak eşyaları, kirlenen eşyalarınızı hemen yıkayabileceğiniz çamaşır makinası, bulaşık makinası ve tabi ki bahçede sizin konforunuz düşünülmüş her şey.

            Konstantinos Kavafis der ya hani “Dizginlemedim kendimi, tamamen oluruna bırakıp gittim. Işıl ışıl gece, yarısı gerçek, diğer yarısı da kafamda kurguladığım keyifleri yaşamaya gittim” burada Kostantinos’un kafasını yaşayacak, özgür ruhunuzu dizginlemeden yaşamanın sırrını çözeceksiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir