Anı Apart

        Gökçeada’nın o temiz ruhu, daha bu yazıları okurken bile hissedebileceğiniz huzurun kapılarını sizler için açmaya devam ediyor. Dışarıdan gördüğünüz kadarıyla bir tepenin üstüne konduruluvermiş olan “Anı Apart” öylece Gökçeada’nın masumluğunun içinde başka bir heybette karşılamakta sizi. Dışarıdan anlıyorsunuz ki burada sıcak ve değerli  duygular mevcut ve hislerinizin sizi yanıltmayacağını diliyorsunuz. Kuru bir tepenin üstüne kurulmuş olan bu Gökçeada konaklama adresinde, balkonuna çıktığınızda karşı karşıya kalacağınız manzara pek alışık olmadığınız harikalıktadır. Doğallığın ve saflığın buluşması gerisini hayal edin artık.

Anı Apart Girişi

Baraka tarzında ve taş yapı şekillerinden oluşan Anı Apart Pansiyon bünyesinde 6 tane apartı barındırmaktadır. Geniş bahçesi ve alabildiğince geniş açıdaki manzarası yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Kısmen kış aylarında öğrenciye hizmet veren pansiyon yaz sezonu açıldığında gelen misafirlerine birçok avantajı olan hizmetlerinin sınırlarını genişletiyor. İster taş yapılarda ister  bungalow  tarzı apartlarda konaklamak isteyen misafirlere  Anı Apart Pansiyon olarak şu hizmetler sunulmaktadır.

*Aracınızı güvenle koyabileceğiniz otopark,  toprağın suyun olduğu yerde kirlenmek doğaldır lakin Gökçeada’nın karasıyla gezmek olmaz 24 saat sıcak suyu, interneti, uydu televizyon, geniş verandalı bahçesi ki huzuru tek başına bu bahçede bile bulabilirsiniz.

*Geniş ve ferah odalarıyla o şehir hayatındaki kasvetli havanızdan sıyrılıp doğayla buluşmanın keyfini çıkaracaksınız.

Anı Apart Bahçesi

* Yıldızkoy ve Kaleköy’e çok yakın olan bu konaklama yeri Anı Apart Pansiyon, ferah bir ortama inşa edilmiştir. Arkası Gökçeada’nın sınırsız topraklarına ön kısmı da Gökçeada’nın diğer manzaralarına bakmaktadır.

*3 adet bungalow tarzı ve 3 adet 2+1 odalardan oluşan taş yapılı olan alanlardan oluşan pansiyonda tek dert hoş sohbet muhabbet ve kahve içip arkanıza yaslanmaktır. Bunları nerede yapacağınız orada tek derdinizdir. Dışarda sizin oturmanızı bekleyen sandalyelerde mi ağaçların altında mı yoksa diğer alanlara yakınlığı ile bilinen yerlerin geniş manzaralı alanlarında mı?

* Bu konaklama alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kapasitede ve çeşitte hem beyaz eşyalar ve mutfak eşyaları mevcuttur. Yılın her alanında tatil için gelebileceğiniz Gökçeada’yı seçenekler arasına koyanlar için güzel ve farklı bir konumda konuşlanmış harika bir yer.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir