Akdeniz Pansiyon

Gördüğünüzde ilk olarak verdiğiniz tepki “Rabbim ben farklı bir masala mı kondum” oluyor. Yeni Bademli’de Gökçeada’ya karşı kendi ihtişamını gösteren bu yer, ada sularına, manzarasına plajlarına çok yakın olup sizlere bu diyarda yaşanmışlıkları, bir ömürlük hayatları, yorgun toprakları, dilsiz dağın taşın buralarda can bulduğuna tanıklık edeceksiniz. Akdeniz pansiyon da her şey canlı. Odalarındaki taşlar dışarıdan baktığınız mimari yapısı her biri size başka bir hikâye sunuyor. Yeter ki görebilenlerden olun.

Akdeniz pansiyon Yıldız Koy’a adımlayarak varabileceğiniz 5 dakikalık bir mesafede. Kaleköy limanına 8 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Dışında taş kaplama görüntüsü, odalarında ise kocaman geniş huzur veren bir ortam mevcut olup Yeni Bademli’de bir ailenin kalabileceği rahatlıktadır. Akdeniz Apart, 3 tane 2+ 1, 3 tane de 1+1 şeklinde oluşturulmuş toplam 6 aparttan oluşmaktadır. Kullanabileceğiniz bir buzdolabınız, mutfak eşyalarınız, tuvaletiniz (adada titiz olanların özellikle sıkıntı yaşadığı bir durum olarak düşünürsek), her daim hizmetinize sunulmuş sıcak su, kablosuz internet ağı ile adada rahat bir tatil geçirmeniz için kendi eviniz gibi hiçbir eksiği olmadan dekore edilmiş. Hatta fazlası bile var sabah kalktığınızda doğal organik olan meyveleri dalından koparıp yeme fırsatını yaratıyor Akdeniz pansiyon size. Akdeniz’in iklimi burada insanlara da geçmiş adı gibi yaz kış gülüyorlar, hep mutluluk saçıyorlar etraflarına, inadına yaşamı gülmeyi öğreneceğiniz bir yer.

Diyeceksiniz ki şehirde ömrümü bir tutsaklık içinde yaşamışım. Size organik bir hayatın kapısını aralama fırsatı bulan bu yerde mutluluğunuz için yaşamınızda eksik olan parçaları burada ekleme fırsatı yakalayacaksınız. Burası mutlu bir masala konduğunuz ve gönlünüze baharı getiren hizmetlerin olduğu, Gökçeada pansiyonları arasında kendini belli eden ve her daim “ben buradayım” diyen bir diyardasınız unutmayın!

Hemen girişinde bu yere muazzam bir görüntü katan kokusuyla mest olduğunuz çiçekler karşılıyor sizi, yemyeşil bir bahçe ve tazecik sebze, meyveler. Her şey sizin için hazırlanmış Gökçeada’nım tüm kültürünü hissederek huzur dolu bir tatil yapmanın keyfini çıkarın. Rezervasyon yaptırmak isterseniz elinizi çabuk tutmalısınız bizden hatırlatması gerisi size kalmış.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir